על המותג

אנחנו, דני וגלית, בני זוג לחיים ושותפים לתשוקה לעורר מודעות לתזונה המיטיבה עם הגוף. המאפייה שלנו מתמחה באפייה בריאה מדגנים מלאים ונוסדה בשנת 2009 בעקבות שינוי תזונתי שעברנו בעצמנו, והביא אותנו להכרה שאפשר לאכול אוכל בריא ומזין שהוא גם טעים ומפנק! אנחנו מתמודדים יום יום עם האתגר של לתת מענה לפינוק ליד הקפה או התה, נשנוש ליד כוס בירה או יין, ארוחת בוקר מזינה או תוספת שמשדרגת את הסלט בארוחת צהריים והערב. כל זה – ובלי נקיפות מצפון! כדי לעמוד באתגר, חומרי הגלם הקלאסיים של קונדיטוריה: קמח לבן, מרגרינה, חמאהף ביצים ושמנת – יצאו לחלוטין מתהליך האפייה. כך מתאפשרת יצירה של מוצרים ללא כולסטרול וללא צורך בחומרים משמרים מעובדים.

בכדי לתת עושר תזונתי למוצרינו, יש שימוש גורף בקמחים מלאים (כוסמין או חיטה), ממתיקים טבעיים (מייפל,אגבה, רכז תפוחים ועוד), ושומנים חיוניים. כמו כן, הקמנו מאפייה נפרדת בה אנחנו מייצרים מוצרים ללא קמחי דגנים, אלא רק קמחים המופקים משקדים ואורז מלא. בנוסף, אנחנו כל הזמן עם אצבע על הדופק ומתעדכנים בחידושים בתחום האפייה והקונדיטוריה. בשנת 2020 השקנו חמישה מוצרים חדשים בשיתוף פעולה עם חברות היי-טק בתחום המזון: Sweetango ו-INCREDOsugar, שאיפשרו לנו לצמצם את כמות הסוכר הלבן המעובד ואף לוותר עליו לחלוטין. סגנון האפייה שלנו הוא פשוט – שימוש בחומרי גלם טבעיים ואיכותיים ולהרכיב מהם מוצרים טעימים, מזינים, עשירים ובריאים. מוצרינו מותאמים לאורח חיים טבעוני, והמוצרים נטולי קמחי דגנים למינהם, עשויים לתת מענה ראוי בבחירה באורח חיים הדוגל בהימנעות מגלוטן.

השאיפה שלנו היא ללמוד ולהתחדש בכל הקשור לתזונה מיטיבה ולהעביר את זה הלאה – באמצעות מוצרים מעשה ידינו!

הערכים שלנו

איכותי

אצלנו במאפייה אנחנו דואגים לחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר. אנחנו לא מתפשרים על שום שלב בתהליך, החל מדגנים מלאים או טחינה מלאה וכמובן מוצרים ללא רכיבי חלב, ללא שימוש במרגרינה וללא כולסטרול. אנחנו משקיעים מחשב בפיתוח המוצרים, אבל בעיקר על מי שנהנה מהם.

עשיר

המוצרים שלנו עשירים בטעמם, העושר שלהם מתחיל מהאמונה שחשוב להשקיע בגוף ולספק לו מגוון ערכים שיעשירו אותו. כיוון שאנחנו מכוונים שהמוצרים שלנו יהיו טעימים, בריאים ועשירים בערכים תזונתיים. אנחנו מקפידים לגוון את מרכיבי המוצרים וכמו כן, לגוון ולהעשיר את סדרות המוצרים שלנו. 

עדכני

חשוב לנו יותר מכל לקדם התנהלות קשובה ועדכנית אנחנו למדים כל הזמן מהלקוחות שלנו, ולכן חשוב לנו להיות זמינים ופתוחים לכל פניה. יחד עם זאת, חשוב לנו להישאר מעודכנים במגמות בתחום האפייה הבריאה ואנחנו משפרים ומשדרגים את עצמנו בכל יום מחדש.

מאוזן

מגוון ומאוזן, זאת לא רק סיסמה, אלא דרך חיים. חשיבה הוגנת ומאוזנת עושה פלאים לעצמך ולסובבים אותך. חשוב שנהיה הוגנים כלפי עצמנו ונדע לחיות את חיינו כפי שאנחנו באמת מאמינים ורוצים, רק ככה נהיה שלמים עם הבחירות שלנו.

הסיפור שלנו