2

סכום ביניים: 40.00

הצג עגלהתשלום

40.00
חטיפים ללא תוספת סוכר

מזון מעובד שכמעט לא ניתן להימנע ממנו כולל שורה של מרכיבים לא בריאים. לכן, הפעם נראה שאפשר גם אחרת. העסק המצליח שהקימו לפני מספר שנים דני וגלית חרט על דגלו משהו אחר. הכנה, ייצור ושיווק של עוגיות ודברים טובים, רק ממרכיבים מצוינים. מי צריך למלא את הגוף בסוכר לבן כאשר יש חטיפים ללא תוספת סוכר. מי צריך למלא את הגוף בגלוטן דביק, כאשר יש בנמצא חטיפים ללא גלוטן. במקום כל כך הרבה קמח לבן, אפשר לנסות עוגה מקמח כוסמין ללא סוכר. רוצים להגיש בבית או להביא לישיבה בעבודה עוגיות ללא סוכר וללא גלוטן? דני וגלית – רק מוצרים טבעיים, טובים, ללא חומרים מזיקים. חטיפים ללא תוספת סוכר שטעים לנשנש ובלי נקיפות מצפון.

חטיפים ללא גלוטן
כיום אנו ידעים כי לא רק הסוכר הלבן או הקמח הלבן אינם רצויים. כיום אנו יודעים כי יש תחליפים באמת טבעיים ובאמת טובים. ואם רוצים חטיפים, עדיף חטיפים ללא תוספת סוכר. ואם יש חטיפים ללא גלוטן, זה טוב, טעים ובריא גם אם לכאורה לא סובלים מאי סבילות לגלוטן. דני וגלית אוהבים להכין עבורכם את כל החטיפים, העוגיות והנשנושים ששייכים לעולם הבריאות. עולם של בריאות ללא פשרות. כאן תמצאו עוגה מקמח כוסמין ללא סוכר וכן גם עוגיות ללא סוכר וללא גלוטן. מייצרים מגוון חטיפים ללא תוספת סוכר, על בסיס גרנולה, שיבולת שועל, אגבה, דבש, טחינה מלאה, קמח אורז, קמח מלא, אגוזים, פירות יער ועוד שפע של דברים שעושים לנו טוב.

עוגה מקמח כוסמין ללא סוכר
חטיפים ללא תוספת סוכר יכולים להתאים כאשר מתחשק משהו טעים ולא רוצים סתם חטיף מלא סוכר. חטיפים ללא גלוטן יראו לכם מהו טעם מצוין, בלי תוספת גלוטן מיותר. ואם אתם רוצים משהו טעים ללא עודף קמח לבן, לא בריא ומשמין, נסו עוגה מקמח כוסמין ללא סוכר. בהפסקת הקפה או בישיבה בעבודה, להגשה במסיבה או באירוע, עוגיות ללא סוכר וללא גלוטן עדיפות. עשו לכם כלל, נסו חטיפים ללא תוספת סוכר ותראו בעצמכם איך תרגישו לאחר מכן.

עוגיות ללא סוכר וללא גלוטן
רוצים בריא? דני וגלית מזמינים אתכם לנסות חטיפים ללא תוספת סוכר או חטיפים ללא גלוטן שפותחו במיוחד עבורכם. עוגה מקמח כוסמין ללא סוכר וכן עוגיות ללא סוכר וללא גלוטן שתורמים להנאה ולא מכבידים על העיכול. חטיפים ללא תוספת סוכר – בריאות וגם טעם.

דילוג לתוכן